Proč EMARK?

Jsme inovátoři a naším hřištěm je svět dat. Jsme zde již více než dvě desetiletí a neustále rosteme.

EMARK Analytics je poradenská společnost zabývající se analýzou dat a digitální transformací, která pomáhá lidem vytěžit z jejich údajů maximum. V průběhu let jsme pomáhali stovkám společností po celém světě při budování, implementaci a údržbě jejich datových řešení. Zaměřujeme se na ověřené technologie jako Qlik, Inphinity, Snowflake a jiné. Náš tým více než 50 datových specialistů je připraven řešit jakýkoli druh problémů.

EMARK Analytics je členem EMARK Group. EMARK Group tvoří EMARK Analytics EMEA se sídlem v Bratislavě (poskytuje služby pro evropský trh), EMARK Analytics APAC se sídlem v australském Sydney a produktová společnost Inphinity se sídlem v Londýně (poskytuje služby po celém světě).

Více na  https://emarkanalytics.com/ a https://www.myinphinity.com/

 

Inovátoři datových technologií a lídři tvořící mínění
Pomoc s čímkoli, co se týče údajů
Stovky zákazníků po celém světě
23 let ve světě údajů
Kanceláře v 5 zemích na 2 kontinentech
50+ odborníků na datové technologie

Naše cíle

Naším konečným cílem je pomoci zákazníkům vytěžit z jejich údajů maximum.

Údaje jsou nová ropa. Podniky generují obrovské množství údajů a rozdíl ve schopnosti je využívat je již na trzích vidět. A to je přesně bod, kdy přicházíme na řadu my s naším mottem „vše se točí kolem údajů“. Jako první uživatelé nejnovějších technologií a technologičtí inovátoři pomáháme našim klientům se všemi aspekty, které údaje přinášejí – odhalování hlubších vztahů, podpora inovací, zlepšení zákaznické zkušenosti, snížení nákladů a lepší využití schopností, řešení neefektivnosti a samozřejmě udržení si náskoku před konkurencí. Učíme se od nejlepších.

 

Naši partneři

Co o nás řekli uchazeči o práci

Quotes left Quotes right